Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»

Το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 9.00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί η πρώτη φάση του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ», καθώς και η πρώτη φάση του Τοπικού Μαθηματικού Διαγωνισμού "ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ι".  Στο διαγωνισμό "ΘΑΛΗΣ" μπορούν να συμμετάσχουν τόσο οι μαθητές της Β' και Γ΄ Γυμνασίου όσο και οι μαθητές της Α΄, Β΄ και Γ΄ Λυκείου, ενώ ο διαγωνισμός "ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ι" απευθύνεται στους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ:

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Κινητό / E-mail Προέδρου Εξ. Κέντρου:

6937340196 /  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ

ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6976979196 /    anloukid@gmail.com

ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2262058001

E-mail Σχολείου:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε." rel="nofollow" target="_blank">mail@lyk-schim.voi.sch.gr

2262058001

ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Κινητό / E-mail Προέδρου Εξ. Κέντρου:

6931895568 /Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.