Ημέρες λειτουργίας των Λυκείων (ΓΕΛ και ΕΠΑΛ) για την υποστήριξη της ηλεκτρονικής υποβολής Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.)

Αγαπητοί μαθητές, γονείς και κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε πως το σχολείο μας καθώς και όλα τα ΓΕΛ και τα ΕΠΑΛ της χώρας για την υποστήριξη της υποβολής του Μ.Δ. τον Ιούλιο μέχρι και τη λήξη της προθεσμίας υποβολής (Δευτέρα 15-7-2019), θα λειτουργήσει ως εξής : - ανεξάρτητα από την προγραμματισμένη εφημερία που για το δικό μας σχολείο είναι κάθε Πέμπτη, θα λειτουργήσει επιπλέον την Τρίτη 9-7-2019 καθώς και τη Δευτέρα 15-7-2019, με την παρουσία του Διευθυντή .

Αυτές τις 2 ημέρες ο Διευθυντής θα μπορεί να επιτρέψει στους υποψηφίους να αποκτήσουν password (αν δεν πρόλαβαν ή αν το έχασαν) ή/και να αναιρέσουν το ήδη οριστικοποιημένο Μ.Δ. για να οριστικοποιήσουν εκ νέου ένα άλλο Μ.Δ.