Βράβευση 2022 Ομίλου Τεχνολογίας:"eTeam Schimatariou" στον Διαγωνισμό "STEAM 3.0" και "Innovation awarded Schools"

Βραβευση 3D εκτυπωτη

18-3-2022

Διαγωνισμός "STEAM 3.0" και "Innovation awarded Schools".

Ευχάριστα νέα! Όταν δηλώσαμε συμμετοχή, ελπίζαμε. Όταν πήραμε το ηλεκτρονικό μήνυμα... δεν το πιστεύαμε!

Μια ευχάριστη έκπληξη, επιβράβευση της προσήλωσης στη STEAM μεθοδολογία μάθησης, στη διαθεματική παρουσίαση ενοτήτων του ΑΠΣ.

Μετά από ενα ταξίδι εξερεύνησης των STEAM δραστηριοτήτων στον Όμιλο τεχνολογίας  eTeamSchimatariou, με κύριο  επιταχυντή το etwinning αλλά και τους  άλλους κατά καιρούς συνεργαζόμενους φορείς επιβραβευτήκαμε και παραλάβαμε το βραβείο/δώρο για το σχολείο μας!

Ένας 3D Printer δικός μας! Ανεβάζουμε επίπεδο!

Νέες Δράσεις, νέα σχέδια, νέα γνώση προκλητικά μας κλείνουν το μάτι...

Ανυπομονούμε για τα νέα projects!

Πολλά μπράβο σε όλους τους μαθητές που συνέδραμαν τα τελευταία 10 χρόνια στον Όμιλο Τεχνολογίας "eTeam Schimatariou" με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Ατματζίδου Κατερίνα, ΠΕ03 και την συνδρομή της Μπελεγράτη Σωτηρίας, ΠΕ78 (μέχρι πέρυσι) και φέτος με την συνδρομή του Μπεναβίδη Κλεάνθη, ΠΕ78.

Ενδεικτικά ας θυμηθούμε: